MULL Tikand-01.png

TIKANDIGA PLUUS

DSC00198.jpg
DSC00150.jpg
DSC00190.jpg
DSC00168.jpg
MULLi klubi-01.png

TIKANDIGA

PLUUS

16€
(TAVAHIND 32€)

MULL ei ole lihtsalt podcast. See on suure armastuse ning kirega loodud liikumine, et innustada,  ja inspireerida elama ning looma endale just seda elu, mida Sina soovid elada! Kui MULLil on koht ka Sinu südames ning soovid seda killukest endaga kaasas kanda, siis MULLi pluus ootab Sind! Ära siis pluusi kandes imesta, kui keegi tänaval vastu kõndides naeratab ja vanale sõbrale kohaselt tervitab  - MULLi klubi võlu!

Pluusi kandes toetad MULLi tegemisi, annad oma panuse saadete kvaliteeti ning saavutad TOP klubilise staatuse - see kõik tähendab tohutult palju!

Naiste rullitud varrukatega 100% orgaanilisest kammpuuvillast T-särk.

EARTHPOSITIVE® tekstiil on toodetud keskkonnasäästlikult ning on toodetud sotsiaalselt vastutustundlikult, mis tähendab, et ei ole kasutatud lapstööjõudu, sunnitööd ega rikutud töötajate õigusi. Särgid vastavad GOTS (Global Organic Textile Standards) nõuetele.

EARTHPOSITIVE® tekstiilitoodetel on madal süsiniku jalajälg – iga toode hoiab kokku ligikaudu 7kg süsihappegaasi. Tänu keskkonnasäästlikule tootmisprotsessile, taastuvate energiaallikate kasutamisele, orgaanilise põllumajandustooraine kasutamisele ja transpordile on toodete süsiniku jalajälge vähendatud 90%.

TOETAN

MULLI

Palun täida järgnev vorm ning vali endale meelepärane Omniva või Itella pakiautomaadi asukoht! Saadame Sulle arve 1 tööpäeva jooksul meilile ning selle tasumisel jõuab pakk Sinuni 2-5 tööpäeva jooksul!

EESTI-SISENE TARNE TASUTA!

Kui soovid pakki kaugemale, siis palun märgi soovitud aadress kommentaaride lahtris.

Kui märkad, et suurus siiski ei sobi, siis ära muretse! Kirjuta julgelt hei@podcastmull.ee ning vahetame 14-päeva jooksul puhta ning korraliku pluusi teise vastu välja!

arrow&v
arrow&v
Aitäh! Saadame Sulle arve peatselt meilile!